Warsztaty teatru ruchu „Inspiracje”

foto: Warsztaty teatru ruchu "Inspiracje" - DSC3179 300x240O tym, że w naszym mieście rozwijają się prawdziwe talenty muzyczne i aktorskie nie trzeba nikogo przekonywać. Utalentowani młodzi ludzie wielokrotnie udowodnili sokołowskiej publiczności, że ich talent jest wielki, a chęci do pracy nieograniczone!

Warsztaty teatru ruchu „Inspiracje” finansowane przez Mazowiecki Instytut Kultury realizowane są przez wiele instytucji w kraju i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Nasze sokołowskie młode talenty będą miały okazję w takich warsztatach uczestniczyć. Ideą projektu „Inspiracje” jest aktywna edukacja, wymiana doświadczeń i integracja artystyczna młodych ludzi.

Warsztaty rozpoczęły się w połowie lutego i potrwają przez pięć dwudniowych sesji. Poza częścią praktyczną odbędą się też pokazy video prezentujące fragmenty spektakli oraz różne techniki pantomimy, tańca współczesnego i teatru ruchu.

Podsumowaniem warsztatów będzie spektakl składający się z etiud we wspólnym wykonaniu uczestników projektu oraz wykładowcy Bartłomieja Ostapczuka.

Spektakl odbędzie się 18 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej SOK.