Ferie w SOK

Sokołowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z oferty warsztatów i zajęć feryjnych przygotowanej przez instruktorów SOK.

PONIEDZIAŁKI:

  • 19 i 26 stycznia, godz. 10.00 – 11.00 – „Tańcowała igła z nitką” – zajęcia z rękodzieła dla dzieci od lat 10 – K. Hardej
  • 26 stycznia, godz. 11:00 – 12:00 – Zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci od 4 do 6 lat – B. Kaczmarek
  • 26 stycznia, godz. 12:00 – 13:00 – Zajęcia wokalne dla dzieci od lat 7 – B. Kaczmarek
  • 26 stycznia, godz. 14:00 – 15:00 – Zajęcia wokalne dla młodzieży – – B. Kaczmarek

WTORKII:

  • 20 stycznia, godz. 10.00- 11.00 – Zajęcia plastyczne – J. Błońska
  • 20 stycznia, godz. 9:00 – 11:00 – „Mały chemik”- zajęcia otwarte – W. Byszewska
  • 20 i 27 stycznia, godz. 10.00 – 11.00 — „Tańcowała igła z nitką” – zajęcia z rękodzieła dla dzieci od lat 10 – K. Hardej
  • 22 stycznia, godz. 9:00 (I grupa) i godz. 11:30 (II grupa) – Zajęcia z robotyki Lego – R. Siwek Zajęcia płatne -10 zł./godz.

ŚRODY:

  • 21 i 28 stycznia, godz. 9.00 -10.00 (dzieci od 5 do 10 lat) – godz. 13.00 – 14.00 (młodzież) – warsztaty z pantomimy – A. Danielska
  • 28 stycznia, godz. 11:00 – 12:00 – Zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci od 4 do 6 lat – B. Kaczmarek
  • 28 stycznia, godz. 12:00 – 13:00 – Zajęcia wokalne dla dzieci od lat 7 – B. Kaczmarek
  • 28 stycznia, godz. 14:00 – 15:00 – Zajęcia wokalne dla młodzieży – B. Kaczmarek

CZWARTKI:

  • 22-29 stycznia, godz. 9.00 – 11.00 – otwarte zajęcia instrumentowo wokalne – M. Ostromecki
  • 22 stycznia, godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia z tańca ludowego – K. Zaliwski
  • 22 stycznia, godz. 14.00 – 15.00- zajęcia z tańca towarzyskiego – K. Zaliwski
  • 22 stycznia, godz. 10. 00 – 12.00 – zajęcia plastyczne dla młodzieży – J. Błońska

PIĄTKI:

  • 23- 30 stycznia, godz. 9.00 – 11.00 – otwarte zajęcia instrumentowo wokalne  – M. Ostromecki
  • 23 – 30 stycznia, godz. 9.00 -10.00 (dzieci od 5 do 10 lat), godz. 13.00 – 14.00 (młodzież) – warsztaty z pantomimy – A. Danielska
  • 30 stycznia, godz. 11.00 – 12.30 – zajęcia z tańca współczesnego – E. Fiuk