Święto Pluszowego Misia w MP3

Przedszkolaki z pluszowymi misiami

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. 25 listopada duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie, pluszowe misie oraz inne przytulanki opanowały nasze przedszkole. Przybyły ze swymi małymi właścicielami, żeby się bawić i świętować.

W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach w misiowej krainie. W tym dniu wychowawczynie zorganizowały dla dzieci wiele misiowych atrakcji. Dzieci prezentowały swoje misie, poznawały historię powstania pluszowego misia oraz wysłuchiwały ciekawostek z życia misiów-bohaterów literackich i filmowych. Brały również udział w konkursach, zabawach dydaktycznych, były także zabawy z misiami przy piosenkach, „Mały miś”, „Gummy Bear”, „Pluszowe niedźwiadki”, „Jadą jadą misie”. Młodsze dzieci słuchały bajek o misiach i trafnie odgadywały zagadki o nich. W tym dniu wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Były bardzo zadowolone z obchodów Światowego Dnia Misia Pluszowego zorganizowanym i przeprowadzonym w przedszkolu. Na zakończenie dzieci przyznały jednogłośnie, że miś jest najlepszym przyjacielem dziecka.