IX Powiatowy Konkurs Wiedzy „Super Trzecioklasista” w PSP nr 4

grupowe zdjęcie laureatów z dyplomami

25 kwietnia 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim odbył się IX Powiatowy Konkurs Wiedzy „Super Trzecioklasista”. Tegoroczna edycja nosiła tytuł: „Sokołów Podlaski- nasze miasto, nasz powiat” i związana była z obchodami 600-lecia naszego miasta.

Konkurs zorganizowały Panie: Elżbieta Wilk z PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim i Bożena Jenda z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łazowie. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 37 uczniów z 14 szkół powiatu sokołowskiego.

Oto laureaci i wyróżnieni.

  • I miejsce – Aleksander Wilk ze SP w Nowej Wsi,
  • II miejsce – Karol Kisieliński ze SP w Grochowie,
  • III miejsce – Justyna Mielke z PSP nr 2 w Sokołowie Podlaskim.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali smartwatche, a wyróżnieni słuchawki bezprzewodowe.

Wyróżnienia:

  • Hanna Wąsowska – PSP nr 1 w Sokołowie Podlaskim,
  • Patrycja Kowalczuk – SP w Nowej Wsi,
  • Damian Retka – SP w Łazowie,
  • Zuzanna Pogorzelska – SP w Skibniewie,
  • Natalia Piekarska- SP w Sabniach,
  • Zofia Gołoś- PSP nr 2 w Sokołowie Podlaskim,
  • Zuzanna Kępka- PSP nr 6 w Sokołowie Podlaskim.

Ponadto wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i kubki.

Fundatorami nagród byli: Starosta Powiatu Sokołów Podlaski Pani Elżbieta Sadowska, Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Pan Bogusław Karakula, Wójt Gminy Sterdyń Pani Grażyna Sikorska, Prezes PBS Pan Piotr Żebrowski.

Szczególne podziękowania należą się dyrekcji szkół Pani Magdalenie Bonisławskiej i Pani Elżbiecie Osipiak za serdeczną pomoc w organizacji konkursu.