Dzień Edukacji Narodowej w MP3

przedszkolaki stoją pod napisem dzień edukacji narodowej
foto: Miejskie Przedszkole nr 3

Dzień Edukacji Narodowej – swym zasięgiem obejmuje wielu ludzi, co nad pracą w twej placówce codziennie się trudzi…

Pracownicy oraz dzieci z całego przedszkola spotkali się na świętowaniu Dnia Komisji Edukacji Narodowej w dniu 14.10. Dzieci z grupy „Biedronki” zaprezentowały część artystyczną dla zaproszonych gości. Chciały podziękować w tym dniu swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki. Głos zabrała również pani dyrektor Jolanta Krysiak, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Bo nasze przedszkole to jedna rodzina…

Miejskie Przedszkole nr 3