Półmetek Lata z SOKiem!

foto: Półmetek Lata z SOKiem! - 90 300x200W końcu przyszły! Wakacje! Jakże długo wyczekiwane przez dzieci i młodzież! Radość, która będzie trwała przez najbliższe dwa miesiące!

Za nami pierwsze tygodnie tego błogostanu. Część wyjechała już na kolonie, obozy – to zorganizowane formy, które zapewniają przeróżne instytucje: harcerze, szkoła. Są również możliwości mniej zorganizowane, jak wyjazd do dziadków na wieś, rodziny na drugi koniec Polski. Dbamy o to, aby spędzić te wakacje ciekawie.

Dla tych, którzy pozostali w mieście bądź przyjechali w odwiedziny do swoich najbliższych Sokołowski Ośrodek Kultury zaplanował pierwsze dwa tygodnie lipca na zajęcia i warsztaty. Wszystko po to aby kreatywnie zaplanować wolny czas dzieciom i młodzieży by te nie zapomniały, że poza telewizją, komputerem i grami istnieją jeszcze dużo ciekawsze formy spędzania wolnego czasu.

„Lato z SOK-iem”, to hasło, które przyświeca nam od początku lipca a w którym kryje się mnóstwo humoru, inspiracji i doskonałej zabawy.

Przez pięć dni w tygodniu w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży podzielone na różne bloki tematyczne i kryteria wiekowe tak, aby wzbudzić zainteresowanie jak najszerszej grupy młodych odbiorców. Jak co roku Lato z SOKiem cieszy się dużym zainteresowaniem. I chociaż jesteśmy dopiero na półmetku (przed nami kolejny tydzień doskonałej zabawy!) to już nasze progi przekroczyło ponad 300 dzieci!

W te wakacje z pewnością nie nudzą się miłośnicy gier planszowych, fascynacji prac manualnych, ambitni konstruktorzy czy adepci sztuki. Wielbiciele dużego ekranu również odnajdą coś dla siebie!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z pierwszego tygodnia zajęć w ramach Lata z SOKiem!