Kolejne spotkanie na Trawniku Coolturalnym SOK

foto: Kolejne spotkanie na Trawniku Coolturalnym SOK - DSC 0057 300x200Trawnik Coolturalny to cykl wakacyjnych spotkań organizowanych przez Sokołowski Ośrodek Kultury skierowanych do mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i gości przebywających w tym czasie w mieście.

W piątek 6 lipca, jak co tydzień o godz. 17:00, rozpoczęliśmy „Herbatką dla Seniora”. Tym razem na scenie plenerowej wystąpił i doskonałą zabawę zapewnił zespół „Sokołowscy Bardowie”.

Podczas cotygodniowych spotkań występują zespoły seniorów, które swoją muzyką bawią wszystkich przybyłych gości. Na każdym takim spotkaniu nie brakuje również kulinarnej niespodzianki i tradycyjnie herbatki. Taniec, śpiew muzyka i dobra zabawa to znaki rozpoznawcze „Herbatki dla Seniora”.

A w ramach cyklu koncertów „Wieczorową Porą” wystąpił o godz. 20:00 na plenerowej scenie SOK zespół „Słowa Dwa”.

Po koncercie o godz. 21:00 przyszedł czas na cotygodniową porcję kina plenerowego. Licznie zgromadzeni widzowie na wygodnych leżakach obejrzeli znakomitą komedię pt. „Mamuśki mają wychodne”.

To trzecia edycja Plenerowego Kina Letniego w Sokołowie Podlaskim. W każdy pogodny piątek wakacji o godz. 21:00 na trawniku obok SOK odbywają się seanse na dużym ekranie pod chmurką.

Zapraszamy do 31 sierpnia włącznie!