Wielki sukces Leśnej Krainy

Biskup Antoni Dydycz z przedszkolakami

Miło jest nam poinformować, że w  X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”,  nagrodzone zostały dwie prace z Miejskiego Przedszkola nr 4 Leśna Kraina.

Jak co roku, konkurs jest organizowany przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku we współpracy z Wydziałem Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanatem Bielskim pod honorowym patronatem J.E. Biskupa Drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa, Minister Edukacji Narodowej, Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Powiatu Bielskiego oraz Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.

Podczas tegorocznej edycji wpłynęło ponad półtora tysiąca prac, które zilustrowały tegoroczne hasło konkursu i Dnia Papieskiego: „Jan Paweł II — papież rodziny”.

Z naszego przedszkola nagrodzone zostały dwie prace wykonane pod kierunkiem pani Żanety Wojtczuk:

Nadia Odowska – wyróżnienie w kategorii I etap diecezjalny

Halina Gotowicka nagroda w kategorii I etap ogólnopolski

 

Gratulujemy naszym małym sokołowiankom z Leśnej Krainy !!!