III Sokołowski Bieg Niepodległości

Plakat informacyjny

Szanowni Państwo! Z okazji 94. rocznicy odzyskania niepodległości Burmistrz Miasta, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Sokołowski Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w III Sokołowskim Biegu Niepodległości.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie idei Sokołowskiego Biegu Niepodległości, licząc, że w tym roku liczba uczestników będzie nie mniejsza niż w roku ubiegłym. Udział w biegu masowym jest wspaniałą okazją dla wszystkich do uczczenia narodowego święta.
III Sokołowski Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada 2012 r. Start uczestników  planowany jest o godz. 14.00 (ul. Ks. J. Bosko – przed budynkiem Sądu), bezpośrednio po zakończeniu Mszy Św. w kościele p.w. Świętego Jana Bosko i uroczystościach pod Pomnikiem Niepodległości. Uczestnicy pobiegną w czterech kategoriach: dorosłych – kobiet i mężczyzn oraz dzieci – dziewcząt i chłopców. Dla zwycięzców przewidziano puchary i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe koszulki i medale. Organizatorzy zapewniają uczestnikom gorący posiłek i opiekę medyczną.

Zapisy prowadzi Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Lipowa 54, tel. 25 7812667.

Regulamin III Sokołowskiego Biegu Niepodległości (pdf)