Informacja turystyczno-kulturalna w „Stacji Sokołów”

Chcesz poznać najbliższą okolicę, dowiedzieć się więcej o szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego?

Po te i inne informacje z regionu zapraszamy do punktu informacji turystyczno-kulturalnej WGL „Stacja Sokołów”. Naszym głównym zadaniem jest promocja walorów turystycznych regionu wschodniego Mazowsza oraz Podlasia oraz naszego miasta Sokołów Podlaski.

Właśnie tu, w tym miejscu można zdobyć wiedzę na temat lokalnych atrakcji turystycznych w najbliższej okolicy oraz na szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego od Warszawy, poprzez Dobre, Liw, Węgrów, Sokołów Podlaski, Drohiczyn, Białystok aż po Kuźnicę.

Dysponujemy nieodpłatnymi materiałami dotyczącymi całego szlaku WGL, w tym Lokalnych Organizacji Turystycznych działających na terenie całego szlaku, gospodarstw agroturystycznych, restauracji, muzeów, miast, gmin, powiatów oraz innych podmiotów, które swoją działalność opierają na turystyce.

Tu również poznacie bogatą ofertę Sokołowskiego Ośrodka Kultury oraz repertuar filmowy Kina „Sokół”.

Zapraszamy!

Więcej znajdziesz TUTAJ

foto: Informacja turystyczno-kulturalna w "Stacji Sokołów” - muzeum wgl 1446x1920