Nagłówki

Sukces uczniów PSP4 w konkursie „Kupuję – nie ryzykuję”

Szkoła Podstawowa Nr 4
foto: M. Sadokierski

12 stycznia 2021 r. Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu oceniła prace nadesłane na konkurs, „Kupuję – nie ryzykuję” realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Wpłynęło 133 prac plastycznych i 15 spotów filmowych.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie Publicznej szkoły Podstawowej nr 4: Kornelia Góral z kl. VIIIb zajęła III miejsce, a wyróżnienie otrzymał Piotr Sikorski z kl. VIIa. Zwycięskie prace zostaną upowszechnione w postaci kalendarza ściennego na 2021 rok, który będzie przekazany do szkół biorących udział w projekcie.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych działaniach artystyczno-profilaktycznych.

W ramach tego projektu mł. asp. Dominika Ślepowrońska z sokołowskiej KPP przeprowadziła dla uczniów naszej szkoły profilaktyczne warsztaty edukacyjne online, za które bardzo dziękujemy.