WOŚP w Sokołowie Podlaskim

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia 2021 ponownie zagra 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Finał z głową” – to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Fundacja WOŚP będzie zbierała środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną, 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie znacznie różnił się od ubiegłorocznych Finałów.

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula włącza się do akcji przekazując rzeczy, które zostaną sprzedane w punktach z gadżetami WOŚP. Wśród przekazanych rzeczy są miedzy innymi torby z gadżetami, bawełniane maseczki wielokrotnego użytku, kolorowe parasole oraz kalendarze.

Zapraszamy do punktów z gadżetami WOŚP od 9:00 do 18:00 do Hali Sportowej przy Zespole Szkół Nr 1, a od 10:00 do 15:00 do sklepu Topaz w Parku Handlowym.

Informujemy również, że w dniach 30 i 31 stycznia wolontariusze WOŚP będą kwestować na terenie miasta Sokołów Podlaski.

Zachęcamy do włączenia się w akcję poprzez wzięcie udziału w I Sokołowskim Wirtualnym Biegu „Policz się z cukrzycą”, a także do licytowania w aukcjach Allegro.

Program 29 Finału WOŚP oraz inne informacje o finale w naszym mieście znajdują się na stronie Powiatowego Sztabu WOŚP w Sokołowie Podlaskim

Dodatkowo informujemy, że przy Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta znajduje się Sztabowa Puszka Stacjonarna WOŚP. Zachęcamy wszystkich pracowników oraz interesantów Urzędu Miasta do zapełniania tej jak i pozostałych puszek.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.