„Zima z SOKiem” już za nami!

foto: „Zima z SOKiem” już za nami! - DSC 0063 1 1024x682

„Zima z SOKiem” już za nami. Podobnie jak w poprzednich latach Sokołowski Ośrodek Kultury przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Szczególnie aktywnie minął pierwszy tydzień przerwy zimowej, podczas którego młodzi ludzie mieli do wyboru szeroki wybór zajęć, w których chcieli uczestniczyć. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się poranki filmowe. Za każdym razem sala widowiskowa wypełniona była po brzegi młodymi widzami.

Młodzi miłośnicy sztuki przybywali również do Galerii „DOM”, gdzie odbywały się zajęcia plastyczne i manualne. Jak na ferie zimowe przystało, nie zabrakło również dalekich wypraw, a nawet podróży w czasie!

Każdy znalazł coś dla siebie. Było zatem: lepienie z gliny, legomania, modelarstwo, malarstwo sztalugowe, klockomania, studio piosenki, filcomania, malowane animacje, muzeomania,, zajęcia manualne, zajęcia wokalne, zajęcia plastyczne, zajęcia konstrukcyjne.

Czas ferii zimowych był również intensywny dla członków poszczególnych formacji na co dzień działających w SOK. Przez ten czas aktywnie trenowali członkowie grupy teatralnej „Preteksty”, Black Code Dance Studio, Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie” oraz Chóru Kameralnego KOE.

Cieszymy się, że nasza oferta dotarła nawet do tych osób, które gościnnie odwiedziły Sokołów Podlaski podczas zimowej przerwy i liczymy, że ich uśmiechnięte twarze były deklaracją uczestnictwa w kolejnych warsztatach, tym razem wakacyjnych!