Uroczyste podsumowanie Festiwalu „Sokołowska kolęda”

foto: Uroczyste podsumowanie Festiwalu "Sokołowska kolęda" - DSC 0117 1024x682

31 stycznia 2020 r. w Galerii DOM w Sokołowskim Ośrodku Kultury laureaci tegorocznego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda” odebrali podziękowania i nagrody! Tegoroczny Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony utalentowanych solistów, zespołów i muzyków.

Festiwal Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda” po raz piąty odbył się w Sokołowie Podlaskim. Przesłuchania eliminacyjne zostały podzielone na dwa dni.

27 i 28 stycznia w Sokołowskim Ośrodku Kultury zaprezentowały się: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV – VIII, szkoły średnie, dorośli. W przeglądzie udział wzięło 33 podmioty.

Wszystkie występy zostały ocenione przez jury w składzie: Urszula Chruściel – przewodnicząca komisji, Krystyna Kowalewska i Ks. Sylwester Pawlak SDB.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej „Sokołowskiej kolędy”. Dziękujemy: przedszkolom, szkołom, instytucjom kultury, nauczycielom, opiekunom i wszystkim uczestnikom! Gratulujemy tegorocznym laureatom i zapraszamy za rok na szóstą już edycję Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska kolęda”.