Koncert Stanisławy Celińskiej

foto: Koncert Stanisławy Celińskiej - DSC6609 1024x688

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę stycznia w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się uroczysty Koncert Noworoczny. Koncert o bogatej tradycji, który cieszy się ogromną sympatią ze strony sokołowskiej publiczności (sala wypełniona po brzegi, bilety wyprzedane na długo przed koncertem) a jednocześnie jest wydarzeniem, które otwiera całą rzeszę przedsięwzięć organizowanych przez Sokołowski Ośrodek Kultury.

W 2020 roku na naszej scenie wystąpiła niepowtarzalna i charyzmatyczna Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Stanisława Celińska to przede wszystkim znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Nie sposób wymienić wszystkich Jej wspaniałych ról.

Na debiutanckiej płycie „Atramentowa” Stanisława Celińska wciela się w swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która rozumie o czym śpiewa i wie jak zaczarować słuchacza swoim charyzmatycznym głosem, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Na kolejnych płytach: „Atramentowa. Suplement” i „Malinowa” kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która potrafi na czas koncertu wprowadzić publiczność w kameralny nastrój.

Piękne i mądre teksty piosenek, które śpiewa p. Stanisława, w większości Jej autorstwa, potrafią wywołać uśmiech na twarzy ale też i łzę w oku.

To było wspaniałe wejście w nowy rok!

Fot. Janusz Mazurek