Ach ten Broadway w wykonaniu Voci Cantati

foto: Ach ten Broadway w wykonaniu Voci Cantati - DSC9184 1024x693

Po wielu miesiącach prób i przygotowań, stało się – deski SOK zamieniły się w wielką scenę teatru muzycznego! To wszystko za sprawą kolejnego projektu Voci Cantati pt. „Ach, ten Broadway!”, w trakcie którego  rozbrzmiały największe przeboje musicalowe, w brawurowym wykonaniu sokołowskiego zespołu. Jak można się było spodziewać ten spektakl to kolejny strzał w dziesiątkę!

Koncert premierowy, który odbył się 8 grudnia od pierwszego utworu podbił serca publiczności! Śpiew, taniec, światła, muzyka, gra aktorska …wszystko, co składa się na musical rozbrzmiało tego wieczoru w SOK.

Szeroki repertuar został zespolony w snującą się muzyczną podróż przez najpiękniejsze tytuły wielkich dzieł, m.in. „West Side Story”, „Grease”, „Metro” czy „Chicago”.  Nieprzewidywalność, zmiany wątków emocjonalnych, zawodowo śpiewane utwory, kolorowe stroje zdziałały cuda – widownia była w ciągłej kontrreakcji z artystami.

Jak na wielki projekt przystało, zaangażowanych w spektakl były dziesiątki osób. Voci Cantati, oprócz wokalu, zaprezentowało swoje umiejętności taneczne, doskonaląc się pod okiem choreografa Kamila Brewczuka. Do udziału w koncercie zaproszono także dwie grupy taneczne Black Code Dance Studio – i ich choreografa  Justynę Orzechowską oraz  Jocker Dance Center  z choreografem Kamilem Brewczukiem.  Artystom akompaniowała formacja Trochę Jazzu, którą kieruje Piotr Jankowski.  Za scenariusz i reżyserię  koncertu, a także przygotowanie wokalne odpowiadała Bożena Kaczmarek, kierownik i dyrygent Voci Cantati.

Zespół szczególne podziękowania kieruje do Sponsorów:

  • Firmy StalFa Sp. Z o.o. , która zaprojektowała i wyprodukowała schody sceniczne oraz barierki do podestów,
  • DJ Ess – efekty specjalne w postaci ciężkiego dymu,
  • Efekt Studio – pomoc w przygotowaniu dekoracji.

Fot. Janusz Mazurek