Ruszył TOP REGIONU 2018!

foto: Ruszył TOP REGIONU 2018! - BANER TOP REGIONU 300x113Zachęcamy do oddania głosu na nasze wydarzenie w plebiscycie TOP REGIONU 2018 w kategorii Wydarzenie Kulturalne Roku 2018 na:

– 40. Zaduszki Jazzowe (Sokołowski Ośrodek Kultury)

Zaduszki jazzowe to cykl koncertów, który corocznie odbywa się w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Te niezwykłe, sobotnie wieczory dedykowane miłośnikom jazzu, cieszą się ogromną popularnością i są uważane za jedno z najważniejszych wydarzeń w imprezowym kalendarzu SOK. W tym roku, zorganizowane po raz czterdziesty, przyciągnęły rzeszę znakomitych jazzmanów.

Z tej okazji na sokołowskiej scenie zaprezentowali się w ciągu dwóch dni: Manufaktura Dźwięków Band, Trochę Jazzu, Filip Wojciechowski Trio, Kwartet Artura Dutkiewicza, Marek Napiórkowski, Włodek Pawlik oraz Aga Zaryan.

Tegorocznym 40 Zaduszkom Jazzowym towarzyszyła wystawa „Cały mój jazz” Jarka Wierzbickiego – człowieka którego miłością jest muzyka – składająca się z 32 fotografii znakomitych muzyków jazzowych m.in. Tomasza Stańko, Leszka Możdżera, Marka Napiórkowskiego.

Przedsprzedaż biletów ruszyła już w lipcu, jednak najlepsze miejsca zostały niemal natychmiast zarezerwowane, a na dwa miesiące przed koncertem wszystkie bilety zostały sprzedane, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu jakim cieszy się ta impreza wśród mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i okolic.

– Moje Niepodległe Miasto. Ponad 40 wydarzeń w ramach upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. (Sokołowski Ośrodek Kultury)

Rok 2018 upłynął pod hasłem upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z inicjatywy władz miasta sokołowskie instytucje kultury, placówki oświatowe i organizacje społeczne opracowały harmonogram ponad czterdziestu wydarzeń, które odbywały się przez cały tegoroczny jubileusz. Miały one rozmaity charakter: koncerty, spektakle, konkursy, spotkania edukacyjne, gry terenowe, wycieczki oraz specjalne wydawnictwa. Sokołowski Ośrodek Kultury był koordynatorem tych przedsięwzięć.

Link do głosowania:  TUTAJ

Każdy może zagłosować raz na dobę. GŁOSUJEMY DO CZWARTKU, 13 GRUDNIA DO GODZ. 12.00.

TOP REGIONU 2018 organizują: portal podlasie24.pl oraz Katolickie Radio Podlasie. Plebiscyt ten podsumowuje mijający rok.

Można głosować na Inwestycję Roku, Sportowca i Wydarzenie Sportowe oraz Wydarzenie Kulturalne Roku 2018.
Wśród głosujących zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

UWAGA! Na urządzeniach mobilnych, w wersji mobilnej strony podlasie24.pl nie wyświetla się formularz do głosowania. Aby zagłosować należy przełączyć się na pełną wersję strony.