Jazz po raz kolejny królował w Sokołowie Podlaskim!

foto: Jazz po raz kolejny królował w Sokołowie Podlaskim! - 25 300x218Jesienna tradycja jazzowego koncertowania kontynuowana jest w naszym mieście od 39 lat. Sokołowskie Zaduszki Jazzowe, co roku przyciągają tłumy miłośników tego gatunku muzycznego, a bilety wyprzedawane są z dużym wyprzedzeniem.

Występujący na sokołowskiej scenie artyści, a w tym roku byli to: NSI oraz Janusz Szrom z Zespołem zadbali o nostalgiczny, zaduszkowy nastrój. Gwiazdą tegorocznej edycji była Anna Maria Jopek z Kwarterem. Artystka z charakterystyczną dla siebie lekkością i finezją oczarowała publiczność swoim magicznym głosem.

Cieszymy się, że wydarzenia kulturalne, które Sokołowski Ośrodek Kultury ma w swojej ofercie zyskują tak dużą aprobatę zarówno ze strony sokołowskiej publiczności jak i osób z miejscowości oddalonych setki kilometrów od naszego miasta. Wiemy, że w sobotnich, 39. Sokołowskich Zaduszkach Jazzowych uczestniczyli goście między innymi z Warszawy, Lublina, Londynu oraz Stanów Zjednoczonych!

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną, jubileuszową edycję Zaduszek, która odbędzie się już za niespełna… 12 miesięcy!

Fot. Sokołowski Ośrodek Kultury / Janusz Mazurek