Dzień sportu w PSP 4

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Uczniowie podczas zawodów

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski stawiamy na rozwój umysłowy, fizyczny oraz integrację, dlatego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, przy ogromnej pomocy rodziców, piątek w naszej szkole był dniem sportu. Innowacją tegoroczną było to, że do wspólnych rozgrywek dzieci zaprosiły swoich rodziców. Jest nam niezmiernie miło, że dorośli w tak licznym gronie wzięli udział w zawodach sportowych.

Dzieci i rodzice zmagali się z konkurencjami zręcznościowymi, czasowymi i sprawnościowymi, a całą salę gimnastyczną wypełniał ogromny doping uczniów, rodziców, nauczycieli, wychowawców i oczywiście dyrekcji.

Całość prowadził p. Włodzimierz Kucharczyk.

Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania dnia sportu, wzięli udział w zawodach, a tym samym pokazali dzieciom, że ruch i wspólna zabawa jest świetnym sposobem na spędzanie czasu wolnego.

Więcej zdjęć oraz krótki film z przebiegu dnia można zobaczyć na stronie internetowej szkoły www.sp4.edu.pl.