PSP 4 na Majówce miejskiej w Starej Cukrowni

dzieci ze szkoły podstawowej na scenie
foto: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

W ramach obchodów Dni Sokołowa 21.05.2022 r. odbyła się Majówka miejska w Starej Cukrowni.

Na specjalnie przygotowanej scenie odbyły się prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży. Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami przedstawili montaż słowno – muzyczny pt. „Spacer po Sokołowie”. W magiczny sposób – grając, śpiewając i tańcząc przeprowadzili nas od Pałacu Ogińskiego poprzez stary dworzec PKP, cukrownię, wędrując do kamienic w starszej części miasta i kończąc w naszej szkole.

Podczas imprezy na stoisku promocyjnym szkoły można było podziwiać wystawę kronik szkolnych, zrobić sobie zdjęcie w foto-budce, skorzystać z talentu naszych uczennic, które plotły kolorowe warkoczyki, malowały twarze. Wszyscy odwiedzający nasze stoisko otrzymywali promocyjne ciasteczko, przygotowane przez rodziców oraz naklejki i czapeczki z logo szkoły.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

foto: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

foto:  - IMGP5559