„Czytanie na dywanie” z Panem Burmistrzem

Burmistrz Miasta z przedszkolakami

Burmistrz Miasta odwiedził Miejskie Przedszkole nr2,  włączając się w trwającą od września 2016 r. akcję „Czytanie na dywanie”.  Jest to autorska akcja MP2, której głównym założeniem jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.   Podczas lektury Pan Burmistrz  zabrał dzieci w podróż ścieżkami historii naszego miasta.  Przedszkolaki w skupieniu  wysłuchały czytanej przez gościa „Legendy o Sokołowie”,  specjalnie napisanej dla Burmistrza przez polskiego aktora teatralnego i filmowego Leszka Zdunia. Po krótkiej lekcji historii dzieci zaprosiły szanownego gościa do wspólnej zabawy.  Miłą pamiątką wizyty w MP2 będzie zimowy obrazek przekazany Panu Burmistrzowi . Przedszkolaki z Dwójeczki serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi za spotkanie,  poświęcony im czas i  już z niecierpliwością czekają na kolejną Pana wizytę.