Plenerowe Kino Letnie z Woody Allenem

O p+-+énocyW piątek 12 sierpnia w ramach Plenerowego Kina Letniego zapraszamy na film Woody’go Allena „O PÓŁNOCY W PARYŻU”. Film poprzedzi mini koncert z cyklu „Wieczorową Porą” a zagra i zaśpiewa Trochę Jazzu w Duecie w składzie: Monika Gawrońska – vocal, Piotr Jankowski – piano.

W „O północy w Paryżu” śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez i Gil przybywają do światowej stolicy romansu, by zaplanować ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana, a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni!

W gwiazdorskiej obsadzie magicznej komedii Woody’ego Allena znajdziemy także laureatów Oscara, Adriena Brody’ego oraz Kathy Bates w rolach miłosnych doradców Gila.

komedia, Hiszpania / USA, 100 min., od lat 15

DuetFilm poprzedzi mini koncert z cyklu „Wieczorową Porą” a zagra i zaśpiewa Trochę Jazzu w Duecie w składzie:

Monika Gawrońska – vocal, Piotr Jankowski – piano

Trochę Jazzu w Duecie gra głównie znane standardy jazzowe. Ale nie tylko. Inne covery swą stylistyką ocierają się także o soul, funky i rocka. W repertuarze duetu znajdują się między innymi utwory takich klasyków jak: Miles Davis, Herbie Hancock, Joe Zawinul, Burt Bacharach, a także z repertuaru takich wykonawców jak: Aretha Franklin, Billie Holiday, The Doors, Michael Jackson, Eric Clapton czy Nat King Cole.