Ewa Zakrzewska – Super Dyrektor Przedszkola

Ewa Zakrzewska

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci, Rodzice, Pracownicy Przedszkola. Pani Ewa Zakrzewska Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4 w Sokołowie Podlaskim została laureatem II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor Szkoły, Super Dyrektor Przedszkola.

Serdecznie gratulujemy tego, że w Państwa placówce funkcję kierowniczą pełni osoba, która jest liderem w swoim środowisku, łączy profesjonalizm skutecznego menedżera, wychowawcy i nauczyciela z entuzjazmem tworzenia nowych rozwiązań. Na zgłoszenia właśnie takich osób czekaliśmy. Fakt zgłoszenia do konkursu jest najwyższym wyróżnieniem i świadczy o tym, że środowisko szkolne, lokalne i instytucjonalne docenia wkład pracy Dyrektora w rozwój placówki.

Konkurs Super Dyrektor Szkoły, Super Dyrektor Przedszkola jest organizowany pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej przez czasopisma „Dyrektor Szkoły” oraz „Przed Szkołą” wydawane przez Wolters Kluwer S.A.

Celem konkursu było wyłonienie i ukazanie szerszemu środowisku edukacyjnemu dyrektorów liderów, którzy szukając nowych pomysłów i stosując pionierskie metody, łączą w swych działaniach profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli.

Super Dyrektorzy to osoby, które budują szkołę, przedszkole jako uczącą się społeczność posiadającą wspólnie wypracowaną wizję i standardy pracy oraz tworzącą przyjazną atmosferę, która sprzyja edukacji i buduje odpowiedzialność za osiągnięcia uczniów. Placówkę otwartą na środowisko, dbającą o relacje z rodzicami oraz bliższym i dalszym otoczeniem.

GRATULUJEMY Pani Ewie i całej LEŚNEJ KRAINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!