Rodzinna Gra Miejska „Urodziny Mojego Miasta”

Plakat informacyjny

Gra zostanie przeprowadzona 1 czerwca 2014 w godzinach popołudniowych na terenie miasta Sokołów Podlaski. Fabuła gry oparta jest na znajomości historycznej i logistycznej swojego miasta, a także na dobrej rodzinnej zabawie.

Zgłoszenia do Gry przyjmowane są od 01.05.2014 r. do 24.05.2014 r. w pokoju instruktorów Sokołowski Ośrodek Kultury, (ul. Wolności 27, Sokołów Podlaski) drogą mailową: gramiejska590@wp.pl
Gra miejska jest kolejnym przedsięwzięciem realizowanym w ramach Jubileuszu 590- lecia Miasta Sokołów Podlaskiego. Jej tematyka dotyczyć będzie historii oraz współczesności miasta. Inicjatywa skierowana jest sokołowskich rodzin, które będą miały okazję ciekawie spędzić czas, poznając przeszłość i teraźniejszość Sokołowa Podlaskiego. To propozycja dla dzieci, rodziców, dziadków, cioć, wujków i wszystkich chętnych kuzynów. Celem gry będzie także przypomnienie młodym ludziom wielokulturowych tradycji miasta rodzinnego; rozbudzenie zainteresowania historią lokalną; budowanie więzi z małą Ojczyzną oraz rozbudzanie i wzmocnienie poczucia własnej tożsamości młodszych obywateli naszego miasta. Organizatorami Miejskiej Gry Rodzinnej są: Burmistrz Miasta sokołów Podlaski, Sokołowski Ośrodek Kultury oraz Hufiec ZHP w Sokołowie Podlaskim. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.