Dzień Edukacji Narodowej w PSP 6

Grupa ok. 50 dzieci podczas występu przed mikrofonami

W czwartek, 12 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej. Na wspólne świętowanie przybyli także zaproszeni Goście – emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie! Podczas występu artystycznego, pragnęliśmy wyrazić naszą wdzięczność dla Nauczycieli, którzy codziennie zachęcają nas do zdobywania wiedzy i kształtowania nowych umiejętności. To właśnie Oni uczą nas, jak ważna jest współpraca, wzajemny szacunek i empatia! Dziękujemy naszym Nauczycielom za ich poświęcenie, za cierpliwość, za trud włożony w naszą edukację. Życzymy wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pracy oraz dalszych sukcesów w kształtowaniu młodych umysłów. Słowa wdzięczności kierujemy także do Rady Rodziców oraz wszystkich naszych Rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie w życie i pracę szkoły!