Mamy nowego Komendanta PSP

Sekretarz Miasta p. Maria Truszkowska gratuluje Komendantowi Pawłowi Dmowskiemu

W piątek 1 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się uroczystość objęcia funkcji Komendanta Powiatowego przez bryg. Pawła Dmowskiego. W uroczystości wzięli udział samorządowcy z miasta i powiatu sokołowskiego.

List gratulacyjny Burmistrza Miasta odczytała Sekretarz Miasta Sokołów Podlaski, p. Maria Truszkowska.

Szanowny Pan
bryg. Paweł Dmowski
Komendant Powiatowy
Państwowej Straży Pożarnej
w Sokołowie Podlaskim

Szanowny Panie Komendancie,

W imieniu własnym, samorządu miejskiego i mieszkańców naszego miasta składam Panu serdeczne gratulacje w dniu objęcia przez Pana stanowiska Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim.

Jednostka, której ster dziś Pan przejmuje, wielokrotnie zasłużyła na naszą wdzięczność – codzienną gotowością do niesienia pomocy, zaangażowaniem w ratowanie życia, zdrowia i mienia, ofiarnością podczas prowadzonych akcji. Jestem pełen uznania dla Waszej codziennej, trudnej i pełnej poświęcenia pracy. Wiem, że mieszkańcy naszego miasta zawsze mogą na Was polegać.

Życzę Panu spokojnej służby, satysfakcji z wypełnianych obowiązków, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski
Bogusław Karakula

Sokołów Podlaski, 1 kwietnia 2022