Odszedł Roman Domański

zdjęcie przedstawiające informację o śmierci Romana Domańskiego

Z wielkim żalem informujemy, że 2 listopada 2020 r., odszedł od nas Roman Domański – były pracownik Sokołowskiego Ośrodka Kultury, z sokołowską kulturą związany od zawsze.

Jego pasją była fotografia, film i muzyka, a zwłaszcza jazz i blues. Z czasem pokochał sport i turystykę rowerową. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy ludziom, szanujący każdego – nawet ludzi o odmiennych poglądach.

W pejzażu sokołowskiej kultury na zawsze zapamiętamy Ciebie Romku, chwytającego swym aparatem fotograficznym piękno natury i każdą uciekającą chwilę. Tak wiele pozostawionych przez Ciebie niezwykłych zdjęć będzie przypominało Twą pasję i artystyczną wrażliwość. W naszej pamięci pozostaniesz tym sympatycznym Pinkiem, bo tak nazywaliśmy Ciebie, pełnym życia, radości, kochającego przyrodę i ludzi.

Zostawiłeś po sobie puste miejsce przy kolejnych plenerach, wernisażach, koncertach jazzowych i spotkaniach z dobrym filmem. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało…
Pokój Twojej duszy!

Cały zespół Sokołowskiego Ośrodka Kultury składa wyrazy serdecznego współczucia Pani Ali Domańskiej – żonie naszego drogiego Kolegi, wieloletniej księgowej SOK, a także obu jego synom – Błażejowi i Przemkowi z rodzinami.