Leśna Kraina na biało-czerwono

Dzień 20 września ogłoszony został przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. W naszym przedszkolu był on obchodzony bardzo uroczyście. Tego dnia dzieciom oraz pracownikom „Leśnej Krainy” dopisywały wyśmienite humory.

Przedszkolaki miały okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną uczestnicząc w  zawodach sportowych „Biało – czerwoni” w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”, który jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

Mali zawodnicy ubrani w barwy narodowe brali udział we wspólnych zabawach i grach zespołowych. Do zdrowej i bezpiecznej rywalizacji zagrzewał wszystkich zawodników głośny doping uczestników i nauczycieli. Nie miało znaczenia, kto będzie pierwszy, ważna była zabawa i wspaniały uśmiech na buziach.

Było wesoło i biało – czerwono.

Na zakończenie zabaw sportowych wszystkie drużyny otrzymały piękne pamiątkowe dyplomy.

Święto to dostarczyło wszystkim wielu miłych wrażeń i na pewno będziemy je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja- pracowników przedszkola.