„Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie

Uczestnicy pikniku

Tradycją Miejskiego Przedszkola nr 4 Leśna Kraina w Sokołowie Podlaskim są uroczyste obchody Święta Rodziny. Tego dnia na placu przedszkolnym zgromadziła się cała społeczność przedszkolna wraz z dziećmi i rodzicami, którzy od września dołączą do Leśnej Krainy.

Uroczystość rodzinną rozpoczęła Dyrektor Przedszkola Pani Ewa Zakrzewska, która powitała zaproszonych gości: Pana Macieja Wójcickiego – zastępcę Nadleśniczego Nadleśnictwa Sokołów i całą społeczność Leśnej Krainy.

Przybyli goście mogli podziwiać umiejętności przedszkolaków   prezentujących  tańce utrzymane w klimacie ludowym. Dzieci w regionalnych strojach zatańczyły: „W moim ogródecku”, „Zasiali górale”, „Krakowiaka”, „W murowanej piwnicy”. Nie zabrakło także muzyki rozrywkowej. Na scenie wystąpiły dzieci z parodią utworu „Słodkiego miłego życia” zespołu „KOMBI” i  Andrzeja Rosiewicza „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

Gościnnie zaprezentowali się mali artyści z  PNC Dance Studio, którzy wykonali piękne układy taneczne. Wśród nich znalazły się dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, jak również nasi absolwenci.

Dalszą część uroczystości wypełniła wspólna piknikowa zabawa, podczas której wszyscy zgromadzeni mogli kosztować przysmaków grillowych, słodkości i owoców przygotowanych dzięki życzliwości rodziców. Ogromnym powodzeniem cieszyły się quizy dla dzieci i rodziców, pompowane zjeżdżalnie i tunel z kulkami.

Miłą niespodzianką było ofiarowanie przez Nadleśnictwo Sokołów sadzonek lip wszystkim rodzinom Leśnej Krainy w ramach akcji „100 drzew na 100-lecie Niepodległości”.

Jesteśmy przekonani, że dzień ten będzie wspominany jeszcze wiele razy.

Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom i sponsorom, którzy swoim zaangażowaniem i ofiarnością przyczynili się do uświetnienia przedszkolnej uroczystości.

Dziękujemy również wszystkim grupom z PNC Dance Studio za przyjęcie zaproszenia do Leśnej Krainy i prezentację swoich talentów.

foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 0 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 1 3 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 2 3 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 3 3 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 4 1 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 5 2 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 7 2 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 8 3 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 9 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 6 1 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 11 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 12 2 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 13 1 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 14 2 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 15 2 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 18 300x200 foto: „Na ludową nutę”- Piknik Rodzinny w Leśnej Krainie - 21 300x200