Aktywne Wakacje 2016

Plakat promocyjny

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia wakacji.

Program stały :

Gry i zabawy ruchowe / wtorek i czwartek od godziny 10:00 / od 12.07 do 18.08

Boisko wielofunkcyjne na osiedlu przy ul. Gałczyńskiego.

Rozmaite gry i zabawy ruchowe dla dzieci i młodzieży spędzających wakacje w mieście. Animator boiska pokazuje uczestnikom różne ciekawe formy grupowej zabawy i rywalizacji.

Darmowe środy na pływalni / w godzinach 13:00 – 14:00 / od 13.07

Pływalnia przy ulicy Bulwar 1.

Dzieci i młodzież szkolna za okazaniem legitymacji.

Dodatkowo bilet wakacyjny dla dzieci i młodzieży szkolnej przez całe wakacje tylko 4 zł.

 

Szachy i gry planszowe / od 22 lipca każdy piątek od godziny 10:00

Sala konferencyjna na piętrze pływalni przy ulicy Bulwar 1.

Zajęcia poświęcone głównie szachom przypominają dzieciom i młodzieży o tym, że wakacje nie zwalniają z pracy nad sobą i są sposoby na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nauka i doskonalenie umiejętności gry, ale także dobra zabawa.

Ogródek Jordanowski / całe wakacje / od godziny 8:00 do 22:00

Obok Pływalni przy ulicy Bulwar 1.

Zapraszamy dzieci z opiekunami do korzystania z placu zabaw oraz części edukacyjnej. Na młodzież czeka siłownia plenerowa oraz skatepark.

Imprezy :

Liga Siatkowki Plażowej / od 16 lipca

Boisko piaszczyste na Stadionie Miejskim przy ulicy Lipowej 50.

Rywalizacja w dogodnych terminach dla osób chcących spróbować swoich sił w siatkówce na piasku. Zespoły składające się z dwóch zawodników o dowolnej płci i wieku grają w systemie każdy z każdym. Na podstawie wyników tworzona jest tabela końcowa.

Zgłoszenia zespołów do 15 lipca, drogą mailową : osir@sokolowpodl.pl lub za pośrednictwem naszego fanpage na FB.

Turniej „drużyn podwórkowych” w piłce nożnej / 18 i 27 lipca / godz. 10:00

Boisko trawiaste na Stadionie Miejskim przy ulicy Lipowej 50.

Sześcioosobowe zespoły rozgrywają turniej o miano najlepszego w danej kateogri wiekowej. Szkoły podstawowe [klasy 1-2, 3-4, 5-6] 18 lipca oraz gimnazjum 27 lipca. Mecze toczą się na pomniejszonym boisku trawiastym. Sędziują trenerzy z sekcji piłki nożnej OSIR.

Zgłoszenia zespołów drogą mailową : osir@sokolowpodl.pl lub za pośrednictwem naszego fanpage na FB.

Turniej szachowy o puchar Dyrektora OSIR / 7 sierpnia

Sala konferencyjna na piętrze Pływalni przy ulicy Bulwar 1.

Impreza podsumowująca serię całorocznych i wakacyjnych zajęć poświęconych grze w szachy. Dowolny wiek uczestników – przekrój od przedszkola do dorosłych. Doświadczeni gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności, a początkujący adepci podejrzeć ich warsztat, zasięgnąć rady i spróbować swoich sił. Impreza podzielona jest na część zaawansowaną i podstawową. Uczestnicy otrzymują drobne upominki. Nad całością czuwa pan Józef Flaziński.

Turniej ulicznej koszykówki STREETBASKET / 17 sierpnia

Boisko asfaltowe na Stadionie Miejskim przy ulicy Lipowej 50.

Trzyosobowe zespoły rozgrywają turniej o miano najlepszego w danej kateogri wiekowej – gimnazjum oraz szkoła średnia.

Zgłoszenia zespołów drogą mailową : osir@sokolowpodl.pl lub za pośrednictwem naszego fanpage na FB.

Regaty kajakarskie / 28 sierpna / od godziny 16:00

Staw obok Domu Miłosierdzia przy ulicy Lipowej w Sokołowie Podlaski.

Impreza wodna na otwartej przestrzeni, dzięki której bez wyjeżdżania z naszego miasta można popływać w kajaku. Szansa dla najmłodszych na pierwsze zetknięcie z nowym rodzajem rekreacji pod okiem ratowników WOPR oraz Państwowej Straży Pożarnej. Świetna okazja do integracji i aktywnego spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny.

Wszystkie zajęcia oraz imprezy są całkowicie darmowe.