Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

19 stycznia 2016 w Galerii „Dom” w  SOK odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym na Szopkę Bożonarodzeniową, zorganizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, a poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki i wyrównany. Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczyli Marcin Celiński, Dyrektor SOK oraz Iwona Kopiwoda, Zastępca Dyrektora SOK.

7 stycznia 2016  roku Komisja Konkursowa w składzie:

  • Ewelina Śmiejkowska-Steć – podinspektor ds. promocji, rozwoju i informacji, UM Sokołów Podlaski
  • Iwona Kopiwoda – Zastępca Dyrektora SOK
  • Maja Pałuska – historyk sztuki
  • Aleksandra Rykała – artysta plastyk

dokonała przeglądu prac nadesłanych na konkurs i postanowiła przyznać następujące nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych:

PRZEDSZKOLA I KLASY „0”

I miejsce – Nela Sosnowska – lat 5, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim

II miejsce – Zofia Świderska – lat 5, Miejskie Przedszkole nr 3 w Sokołowie Podlaskim

III miejsce – Filip Skrodzki – lat 6, Olaf Skrodzki – lat 3, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Wyróżnienia:

Jakub Gałecki – lat 4, Miejskie Przedszkole nr 3 w Sokołowie Podlaskim

Amelia Dmowska – lat 5, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka” w Sokołowie Podlaskim

Olga Kosieradzka – lat 6, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Oliwier Szurowski – lat 5, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim

SZKOŁY PODSTAWOWE Klasy I – III

I miejsce – Mikołaj Pomarański, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

II miejsce – Malwina Bierdzińska, Maria Zakrzewska, kl. III c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

III miejsce – Natalia Rosłan – lat 9, Julia Rosłan – lat 9, Martyna Kucharczyk – lat 9

Wyróżnienia:

Zuzia Marchel – Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Lubosz Wrzosek – lat 7, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim

Maja Zawadzka, kl. II b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim

SZKOŁY PODSTAWOWE Klasy IV-VI

I miejsce – Kornelia Szurowska – lat 10, Sokołów Podlaski

II miejsce – Paweł Bartczuk – lat 11, Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

III miejsce – Natalia Świeżak, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Skibniewie

Wyróżnienia:

Aleksandra Michałowska, Emilia Krochmal, kl. VI a, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Ewelina Krzymowska – lat 12, Natalia Kazimierczuk – lat 12, Sebastian Karendys – lat 12, Paweł Bartczuk, lat 12, Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Kinga Godlewska, Julia Stepnowska, Mateusz Dybowski – kl. V a, Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

GIMNAZJUM

I miejsce – Mikołaj Pieńkowski, Adrian Strus – kl. II c, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim

II miejsce – Artur Leszczak, kl. II b, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Wyróżnienia:

Paulina Meleszewska, kl. I, Publiczne Gimnazjum w Kosowie Lackim

Michał Adamczuk, kl. III a Publiczne Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!