Dzień Kobiet w Kinie „Sokół”

Plakat informacyjny

Drogie Panie, jeśli szukacie niebanalnego pomysłu na spędzenia Dnia Kobiet, jeśli potrzebujecie relaksu oraz oderwania się od codziennych obowiązków, to „Kino w szpilkach” – maraton filmowy z okazji Dnia Kobiet jest idealną propozycją dla Was!

Zabierzcie córkę, mamę, siostrę, przyjaciółkę i rozerwijcie się z nami w fantastycznej atmosferze i świetnym towarzystwie innych pań. Dobra zabawa gwarantowana! Zapraszamy 7 marca (sobota) o godz. 18:00.

W programie:

  • filmy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i „Spódnice w górę!”
  • barek z przekąskami
  • spotkanie z kosmetyczką
  • kosmetyki w atrakcyjnych cenach
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • inne niespodzianki i atrakcje

Karnety w cenie 30 zł. w przedsprzedaży i 40 zł. w dniu maratonu do nabycia w kasie Kina „SOKÓŁ” od 26.02. od godz. 14:00.

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” – melodramat prod. amerykańskiej

Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem – milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje

Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się – tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

„Spódnice w górę” – komedia prod. francuskiej

Najsłynniejsze Francuzki świata (m.in. Vanessa Paradis, Isabelle Adjani, Sylvie Testud) w komedii stworzonej przez kobiety, o kobietach – dla kobiet i dla mężczyzn, którzy ich pożądają. Duża dawka prawdziwej kobiecości, z jej wszystkimi niedoskonałościami jak w Bridget Jones, pełna babskiej solidarności rodem z Lejdis i łóżkowych przygód niczym Sex w wielkim mieście, okraszona zmysłowymi piosenkami Imany, a wszystko to w Paryżu – mieście mody i miłości. Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna, każda czego innego doświadczyła i o czym innym marzy.

Wstęp od lat 18!

pic_sid1487-3-norm