Targi Szkoleniowo-Doradcze

Plakat promocyjny

„Działania i instrumenty wspierające przedsiębiorczość” – pod tym hasłem 21.11.14r. w Warszawie odbędzie się I edycja Targów szkoleniowo-Doradczych, których celem jest zaprezentowanie osobom zarządzającym w przedsiębiorstwach cennych wskazówek i rozwiązań, mających wpływ na sprawne funkcjonowanie biznesu wraz z przedstawieniem oferty firm biorących udział w spotkaniu. Ponadto zostaną udzielone informacje o założeniach Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020. 

Wydarzenie kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podczas Targów odbędą się prelekcje w dwóch blokach tematycznych, które poprowadzą m.in. PARP, CPI EFS, Fundacja wspierania przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa!, Alior Instytut Biznesu, Asap24, czy Pracuj.pl. Ponadto, swoje prezentacje przedstawią firmy, które profesjonalnie zajmują się wspieraniem i pomocą działań biznesowych na różnych polach, będą to m.in. firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, IT, doradztwa prawnego i podatkowego, usług outsourcingowych dla HR, marketingu, sprzedaży i inne.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy nowych możliwości biznesowych, planowanych zmian, obszarów koncentracji funduszy oraz celów programów operacyjnych. Podpowiemy przedsiębiorcom, jak realizować cele biznesowe oraz jak polskie firmy mogą skorzystać z funduszy unijnych. Nie zabraknie także informacji o kształtowaniu  przedsiębiorczości jako jednej z istotnych kompetencji na etapie wchodzenia na rynek pracy oraz planowania przyszłej kariery zawodowej.

Więcej szczegółów wydarzenia na stronie internetowej www.mcs.edu.pl
Uczestnictwo w Targach jest BEZPŁATNE.

Aby móc wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować, kontaktując się z:

Barbara Jakuc, Dyrektor Działu Organizacji Eventów, tel. 533 304 386, e-mail: b.jakuc@mcs.edu.pl

Sylwia Zabost, Specjalista ds. Organizacji Eventów, tel. 22/839 55 99 wew. 215, e-mail: s.zabost@mcs.edu.pl