20 rodzin z rejonu Sokołowa Podlaskiego w projekcie Szlachetna Paczka

Plakat promocyjny

Zachęcamy do włączenia się do projektu Szlachetna Paczka jako Darczyńca.

Do udziału w Szlachetnej Paczce zachęca p. Aleksandra Zakrzewska-Murawa, Koordynator projektu na terenie powiatu sokołowskiego:

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Wiosna zapraszam Państwa do realnej zmiany świata na lepsze – poprzez dołączenie do projektu Szlechatna Paczka i zaangażowanie się jako Darczyńca.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt, w którym łączymy ludzi wokół idei mądrego pomagania. Darczyńca to osoba która wybiera rodzinę poprzez stronę www.szlachetnapaczka.pl i przygotowuje dla niej paczkę odpowiadającą konkretnym potrzebom tej rodziny. Paczkę można – i warto – przygotować wspólnie z przyjaciółmi, rodziną, klasą, czy z kolegami z pracy.

Projekt Szlachetna Paczka jest pomyślany tak by niesiona pomoc odpowiadała na konkretne potrzeby, nie uzależniała, ale dawała siłę do działania i przezwyciężania beznadziei, była wsparciem, pokrzepieniem, inspiracją, impulsem dla zmiany.

W tym roku do projektu włączyliśmy 20 rodzin z rejonu Sokołowa Podlaskiego i okolic. Zapraszam wszystkie osoby w naszej lokalnej społeczności do wsparcia rodzin, którym często brakuje podstawowych rzeczy – żywności, ubrań, butów na zimę, a które w niezawinionej biedzie żyją tuż obok nas. Gorąco zachęcam do wybrania rodziny, której Państwa pomoc pozwoli przeżyć szczęśliwsze Święta Bożego Narodzenia, a być może też odmieni czyjeś życie.

Aleksandra Zakrzewska-Murawa

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny

Szlachetna Paczka Sokołów Podlaski