Delegacja Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny w Sokołowie Podlaskim

Delegacja miasta Czerwionka-Leszczyny

W dniach 25-26 października gościliśmy w naszym mieście delegację z Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

W sobotę, 25 października, w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie dotyczące możliwości współpracy w różnych dziedzinach z udziałem radnych Rady Miejskiej i kierowników miejskich jednostek.
W niedzielę delegacja uczestniczyła w Festiwalu Kuchni Regionalnej „XIII Jesień na Mazowszu i Podlasiu” w Sokołowskim Ośrodku Kultury, a panie z Kół Gospodyń Wiejskich z zaprzyjaźnionej Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny prezentowały regionalne dania. Podczas festiwalu wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Sokołowianie” oraz „Kapela z Naszego Miasteczka” z Czerwionki-Leszczyn.
Fotogaleria z wizyty delegacji dostępna jest tutaj.