28. lutego 21. Epicentrum

Plakat informacyjny

28 lutego 2014 o godz. 19:00 w lokalu dawnej „Niespodzianki” odbędzie się XXI edycja EPICENTRUM. Zagrają cztery zespoły: FOBIA INC. z Białegostoku, PIES MAZOWIECKI z Mińska Mazowieckiego, MOBIUS z Białegostoku oraz znany już sokołowskiej publiczności SOMONES FIRST z Sokołowa Podlaskiego. Bilety: 5 zł.

FOBIA INC. to 4 ludzi z niecodziennym spojrzeniem na muzykę. Ich twórczość łączy w sobie przestrzeń, dużą dawkę emocji i energię post-rockowego gitarowego grania. W najbliższym czasie zespół planuje zarejestrowanie swojej debiutanckiej koncept płyty w studio. Skład: Łukasz Kamiński – guitar,  Paweł Dziedziul – guitar, Alexander Mazuruk – bass, Tomasz Markowski – drums.
PIES MAZOWIECKI to muzyczne trio z Mińska Mazowieckiego powstałe w czerwcu 2011 r. W skład wchodzą: Adam Wojdak (gitara, wokal), Mateusz Dróżdż (instrumenty perkusyjne), Robert Niedziółka (gitara basowa). Grają brudną, energetyczną muzykę gitarową w której słychać wpływy sceny Seattle z lat 90. Eksperymentują z brzmieniem, sięgają od psychodeli przez punk, stoner rock po muzykę akustyczną. W ich twórczości słychać umiłowanie hard rocka lat 70 i 90. Zwracają szczególną uwagę na teksty.
MOBIUS powstał jako pomysł na uwolnioną, nieskrępowaną gatunkiem muzykę krążącą luźno wokół ciężkiego rocka. Skład został uformowany w 2013r. po latach poszukiwań odpowiednich do tego ludzi. Zespół odrzuca istniejące ścisłe podporządkowanie do konkretnego gatunku. Swój styl opiera na rozbudowanej rytmice, energii i autentycznym przekazie.
SOMONES FIRST  to hardrockowy zespół z Sokołowa Podlaskiego założony z inicjatywy basisty Piotra Florczaka i gitarzysty Norberta Bogaja w 2013 roku. Następnie dołączył do nich bębniarz Mateusz Żak. Od kilku miesięcy gra z nimi gitarzysta Kamil Piech. Zespół coverował utwory grup Motorhead, Metallica, Nirvana oraz innych, natomiast niedawno rozpoczął prace nad własnymi utworami.