200 rodzina w programie

Spotkanie burmistrza z rodziną przystępującą do programu

Już 200 rodzin z miasta Sokołów Podlaski uczestniczy w Programie „Sokołowska Rodzina 3+”. Jubileuszowa rodzina została zaproszona do Urzędu Miasta.

Podczas wizyty Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski wręczył członkom rodziny karty Programu „Sokołowska Rodzina 3+” oraz okolicznościowy upominek.

Do Programu „Sokołowska Rodzina 3+” przystąpiło już ponad 1000 osób. W ostatnim czasie podpisano umowę partnerską z Telefonami Podlaskimi S.A., które przygotowały bogatą ofertę dla uczestników programu.

Partnerzy, którzy dołączyli do programu, reprezentują następujące branże, świadcząc usługi bądź zajmując się handlem z zakresu: artykułów spożywczych, artykułów RTV i AGD, artykułów elektronicznych i usług informatycznych, motoryzacji, akcesoriów telefonicznych, budownictwa – usług i sprzedaży towarów, gastronomii, kultury, rekreacji, artykułów przemysłowych, paliw, wypoczynku rodzinnego, stomatologii, medycyny, artykułów biurowych i papierniczych, nauki jazdy, odzieży i obuwia oraz telekomunikacji. Ze strony Miasta rodziny należące do programu otrzymują 50% ulgę w opłacie za odbieranie i zagospodarowanie odpadów.