1000 uczestników Programu „Sokołowska Rodzina 3+”

Logo programu

Blisko 200 rodzin z miasta Sokołów Podlaski uczestniczy w Programie „Sokołowska Rodzina 3+”. Są to rodziny wielodzietne, posiadające 3 lub więcej dzieci, osoby samotnie wychowujące przynajmniej 3 dzieci lub rodziny zastępcze. Miasto Sokołów Podlaski wydało już ponad 1000 kart dla członków programu.

W ramach Programu „Sokołowska Rodzina 3+” zostało podpisanych 25 umów partnerskich. Jednak nie jest to ostateczna lista partnerów, gdyż zainteresowanie programem wśród lokalnych przedsiębiorców wciąż jest duże. W ostatnim czasie do partnerów Programu „Sokołowska Rodzina 3+” dołączyło Przedsiębiorstwo Handlowe „GALANT”. Karty „Sokołowska Rodzina 3+” u nowego partnera są honorowane od 1 października.

Partnerzy, którzy dołączyli do programu, reprezentują rozmaite branże, świadcząc usługi bądź zajmując się handlem z zakresu: artykułów spożywczych, artykułów RTV i AGD, artykułów elektronicznych i usług informatycznych, motoryzacji, akcesoriów telefonicznych, budownictwa – usług i sprzedaży towarów, gastronomii, kultury, rekreacji, artykułów przemysłowych, paliw, wypoczynku rodzinnego, stomatologii, medycyny, artykułów biurowych i papierniczych, nauki jazdy, a teraz także odzieży i obuwia.

Rodziny uczestniczące w programie mogą liczyć na 50% ulgę w miejskich jednostkach, takich jak Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Sokołowski Ośrodek Kultury.