Nagłówki

Kandydaci do Rady Miejskiej

Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Sokołowie Podlaskim zarejestrowanych w wyborach samorządowych 2010:

Okręg Nr 1 (Cicha, Długa od numeru 59, Graniczna, Ludwika Górskiego, Mała, Międzyrzecka, Komandora Romanowskiego, Przechodnia, Przeskok, Repkowska, Różana, Siedlecka, Teligi, Źródlana):

  • Trusiak Czesław (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Rybak Krzysztof Jacenty (KWW Bogusława Karakuli)
  • Walczuk Bogusław (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)

Okręg Nr 2 (Długa do numeru 58, Kilińskiego, Kuśnierska, Magistracka, Mały Rynek, Niecała, Nowa, Olszewskiego, Pl. Ks. Brzóski, Próżna, Szeroka, Szewski Rynek, Winnice, Wilczyńskiego):

  • Uściński Andrzej (KWW Bogusława Karakuli)
  • Żochowski Karol Jan (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Matysiak Krystyna (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Zadrożny Zdzisław Stefan (KWW Służyć Miastu)
  • Godlewski Michał Wiesław (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Wrzosek Monika (KWW „My”)

Okręg Nr 3 (Akacjowa, Jana Pawła II, Kamińskiego, Konwaliowa, Kolbego, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Piękna, Prosta, Szkolna, Skwer N.M.P, Zakątek):

  • Andryszczyk Edyta Maria (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Maksymiak Dariusz (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Rosochacki Mirosław Józef (KWW „My”)
  • Karakula Maria (KWW Służyć Miastu)
  • Bocian Zbigniew Jan (KWW Zbigniewa Bociana)
  • Langowska Danuta Teresa (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Milik Marek (KWW Bogusława Karakuli)

Okręg Nr 4 (Adama Mickiewicza, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Czekanowskiego, Czesława Miłosza, Kosowska, Kupientyńska, Łowiecka, Malownicza, Miła, Nieciecka, Osiedlowa, Plenerowa, Prusa, Świerkowa, Targowa, Wesoła, Wiosenna, Witosa, Żytnia):

  • Moczulski Roman Bogusław (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Dyńka Tomasz (KWW „My”)
  • Krysiak Marek Józef (KWW Bogusława Karakuli)
  • Godlewska-Kulik Agnieszka (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Florczuk Marek (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)

Okręg Nr 5 (Bajkowa, Dołowa, Gagarina, Jaśminowa, Klonowa, Krzywa, Kubusia Puchatka, Lipowa, Malinowskiego, Słoneczna, Sportowa, Stadionowa, Sniadeckich, Topolowa, Zaułek, Ząbkowska, Zielna):

  • Kosel Konrad (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Dzieciątko Lucjan (KWW Służyć Miastu)
  • Lipka Ewa (KWW Bogusława Karakuli)
  • Błońska Grażyna Anna (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Florczuk Maciej Robert (KWW „My”)

Okręg Nr 6 (Baczyńskiego, Cmentarna, Ks. Kordeckiego, Łąkowa, Sienkiewicza, Skłodowskiej – Curie, Wspólna, Zagłoby, Żeromskiego):

  • Nowakowski Józef (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Brochocki Roman Aleksander (KWW Bogusława Karakuli)
  • Pałka Włodzimierz Marek (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Łada Maciej (KWW „My”)
  • Brzozowski Marcin (KWW Włodzimierza Tomczuka)

Okręg Nr 7 (Kolejowa, Wokulskiego, Wolności od numeru 60 do końca):

  • Kublik Andrzej Szczepan (KWW Służyć Miastu)
  • Gruszczyński Ryszard Leszek (KWW Bogusława Karakuli)
  • Wąsowski Andrzej Dariusz (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Kobyliński Grzegorz Stefan (KW Platforma Obywatelska RP)

Okręg Nr 8 (Armii Krajowej, Gałczyńskiego – numery: 2, 3, 5, 7 Ks. Bosco, Heleny Mniszkówny, Piłsudskiego, Spacerowa, Wolności – numery: 31 – 59, Wyspiańskiego):

  • Zbrzeżny Tomasz (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Plichta Grzegorz (KWW Bogusława Karakuli)
  • Cichowski Włodzimierz (KWW Włodzimierza Tomczuka)

Okręg Nr 9 (Gałczyńskiego – numery: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17):

  • Kościński Piotr Marek (Komitet Wyborczy SLD)
  • Rudnicka Katarzyna (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Lipiński Michał Artur (KWW Bogusława Karakuli)
  • Rabek Ewa (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Świnarski Mirosław Edward (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)

Okręg Nr 10 (Bulwar, Gen. Andersa, Kościuszki, Miłosna, Monte Cassino, Ogrodowa, Orzeszkowej, Polna, Polowa, Sadowa, Chopina, Wiatraki, Wolności od numeru 1 do 30A, Zdrojowa):

  • Biernat Adam (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Radźko Artur Krzysztof (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Rosochacki Jan (KWW Bogusława Karakuli)
  • Gmitrzuk Ewelina Wioletta (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Kościelny Adam (KWW „My”)

Okręg Nr 11 (Spółdzielcza):

  • Przewoźniczuk Adam (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Wasiluk Michał (KWW Służyć Miastu)
  • Dudek Jerzy Eugeniusz (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Ostapczuk Bartosz (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Hardej Waldemar (KWW Bogusława Karakuli)
  • Parzonka Robert Michał (KWW „My”)

Okręg Nr 12 (Bartoszowa, Boh. Westerplatte, Grunwaldzka, Księżycowa, Lazurowa, 3 Maja, Miodowa, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Praweckiego, Św. Dominika Savio, Św. Huberta, Świtalskiego, Walecznych, Wojska Polskiego, Zalewskiego):

  • Kowalski Jacek (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Zalewski Tadeusz Marek (KWW Tadeusza Zalewskiego)
  • Złotkowski Zbigniew Stanisław (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Sikorski Piotr (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Błoński Dariusz Hieronim (KWW Bogusława Karakuli)

Okręg Nr 13 (Działkowa, Olszowa, 8 Sierpnia, Przemysłowa):

  • Zarębski Marek Marian (KWW Bogusława Karakuli)
  • Wyglądała Dariusz Ryszard (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Wycech Zygmunt Feliks (KWW „Nasze Osiedle”)
  • Nowak Janusz (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Więsak Paweł (KWW Służyć Miastu)
  • Czapczuk Wiesława Danuta (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)

Okręg Nr 14 (Boczna, Fabryczna, Kochanowskiego, Okrężna, Pogodna, Radosna, Reja, Węgrowska):

  • Imieliński Jacek Mariusz (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Nawacka Ewa Agnieszka (KWW „My”)
  • Grzegorczyk Tomasz (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Roman Mariusz (KW Platforma Obywatelska RP)
  • Połóg Waldemar Andrzej (KWW Bogusława Karakuli)

Okręg Nr 15 (Al. 550 Lecia, Błękitna, Jasna, Oleksiaka Wichury, Parkowa, Spokojna, Św. Rocha, Reymonta, Relaks, Tartaczna, Ustronna, Wiejska, Zacisze, Złota):

  • Grudka Olga (KWW Z Ludźmi – Dla Ludzi)
  • Kosiorek Waldemar Antoni (KWW Bogusława Karakuli)
  • Lubelski Bogusław (KWW Włodzimierza Tomczuka)
  • Nowotniak Tomasz Daniel (KW Platforma Obywatelska RP)