Nagłówki

Obwody wyborcze

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski

z dnia 25 października 2010r.

Na podstawie art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003r. Nr 159, poz. 1547 z późń. zm.), art.2 ust.2 ustawy z dnia 20 czerwca 2002r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta Miasta (Dz. U. Nr 113, poz. 984 z późń. zm.), uchwały Nr XLIII/263/2002 Rady Miejskiej w Sokołowie Podlaskim z dnia 10 lipca 2002r. w sprawie podziału Miasta na obwody głosowania oraz uchwały Nr XLIV/311/2010 Rady Miejskiej w Sokołowie Podlaskim z dnia 13 października 2010r. w sprawie utworzenia obwodu głosowania w Szpitalu Powiatowym w Sokołowie Podlaskim dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Rady Miejskiej w Sokołowie Podlaskim, Rady Powiatu w Sokołowie Podlaskim i Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz wyborów Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski – podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, zarządzonych na dzień 21 listopada 2010r.

 

 

Nr Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Granice obwodu
1 Publiczne Gimnazjum Nr 2 ul. Repkowska 3
Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

tel. 781 23 12, tel.fax. 787 31 50

Okręg nr 1: Cicha, Długa od numeru 59, Graniczna, Ludwika Górskiego, Mała, Międzyrzecka, Komandora Romanowskiego, Przechodnia, Przeskok, Repkowska, Różana, Siedlecka, Teligi, Źródlana
Okręg nr 2: Długa do numeru 58, Kilińskiego, Kuśnierska, Magistracka, Mały Rynek, Niecała, Nowa, Olszewskiego, Pl. Ks. Brzóski, Próżna, Szeroka, Szewski Rynek, Winnice, Wilczyńskiego

2 Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Kupientyńska 15
tel. 781 30 76

Okręg nr 3: Akacjowa, Jana Pawła II, Kamińskiego, Konwaliowa, Kolbego, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Piękna, Prosta, Szkolna, Skwer N.M.P., Zakątek
Okręg nr 4: Adama Mickiewicza, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Czekanowskiego, Czesława Miłosza, Kosowska, Kupientyńska, Łowiecka, Malownicza, Miła, Nieciecka, Osiedlowa, Plenerowa, Prusa, Świerkowa, Targowa, Wesoła, Wiosenna, Witosa, Żytnia

3 Spółdzielnia Inwalidów „Chegos”ul. Lipowa 52
Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

tel. 781 20 24 i 781 20 25

Okręg nr 5: Bajkowa, Dołowa, Gagarina, Jaśminowa, Klonowa, Krzywa, Kubusia Puchatka, Lipowa, Malinowskiego, Słoneczna, Sportowa, Stadionowa, Śniadeckich, Topolowa, Zaułek, Ząbkowska, Zielna
Okręg nr 6: Baczyńskiego, Cmentarna, Ks. Kordeckiego, Łąkowa, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Wspólna, Zagłoby, Żeromskiego

4 Publiczne Gimnazjum Nr 1 tel. 781 64 24
ul. Skłodowskiej-Curie 24

Okręg nr 7: Kolejowa, Wokulskiego, Wolności od numeru 60 do końca
Okręg nr 13: Działkowa, Olszowa, 8 Sierpnia, Przemysłowa

5 Sokołowski Ośrodek Kulturyul. Wolności 27
tel. 787 24 38

Okręg nr 8: Armii Krajowej, Gałczyńskiego numery: 2, 3, 5, 7, Księdza Bosco, Heleny Mniszkówny, Piłsudskiego, Spacerowa, Wolności – numery: 31 – 59, Wyspiańskiego
Okręg nr 9: Gałczyńskiego numery: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17

6 Liceum Ogólnokształcąceul. Sadowa 11
tel. 781 25 21

Okręg nr 10: Bulwar, Gen. Andersa, Kościuszki, Miłosna, Monte Cassino, Ogrodowa, Orzeszkowej, Polna, Polowa, Sadowa, Chopina, Wiatraki, Wolności od numeru 1 do 30A, Zdrojowa
Okręg nr 11: Spółdzielcza

7 Spółdzielnia Mieszkaniowaul. Ks. Bosko 10
tel. 781 26 87

Okręg nr 12: Bartoszowa, Boh. Westerplatte, Grunwaldzka, Księżycowa, Lazurowa, Miodowa, 3 Maja, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Praweckiego, Św. Dominika Savio, Św Huberta, Świtalskiego, Tęczowa, Walecznych, Wojska Polskiego, Zalewskiego
8 Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Węgrowska 22
tel. 781 27 82

Okręg nr 14: Boczna, Fabryczna, Kochanowskiego, Okrężna, Pogodna, Radosna, Reja, Węgrowska
Okręg nr 15: Al. 550 – Lecia, Błękitna, Jasna, Oleksiaka Wichury, Parkowa, Platynowa, Spokojna, Św. Rocha, Reymonta, Relaks, Tartaczna, Ustronna, Wiejska, Zacisze, Złota

9 Szpital Powiatowy im. Zbigniewa Koprowskiego w Sokołowie Podlaskim ul. Księdza Bosco 5 Szpital Powiatowy SP ZOZ

Lokal wyborczy przystosowany dla osób niepełnosprawnych znajduje się w Spółdzielni Inwalidów „Chegos”, ul. Lipowa 52 i w Publicznym Gimnazjum Nr 2, ul. Repkowska 3.Lokale wyborcze będą czynne w dniu 21 listopada 2010r. w godzinach od 8.00 do 22.00.