Nagłówki

Najładniejsze dekoracje świąteczne – konkurs rozstrzygnięty

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski uprzejmie informuje, iż rozstrzygnięty został XI Konkurs „Najładniejsze dekoracje świąteczne w Sokołowie Podlaskim 2007/2008 r”, obejmujący dwie kategorie: „Posesje prywatne” oraz „Instytucje”. Do konkursu zgłoszono 21 posesji prywatnych oraz 9 instytucji.

Na podstawie kryteriów przyjętych w regulaminie, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić oraz wyróżnić następujących właścicieli posesji prywatnych:

Elżbieta i Zbigniew Seroczyńscy, zam. ul. Oleksiaka Wichury 14 – I NAGRODA

Halina i Mirosław Jurkiewiczowie, zam. ul. Polna 2a – II NAGRODA

Z uwagi na wyrównany poziom jaki prezentowały 3 zgłoszone posesje komisja konkursowa zdecydowała przyznać 3 równorzędne III nagrody:

Maria i Tytus Niepiekło, zam. ul. Lipowa 72 – III NAGRODA

Anna i Stanisław Błońscy, ul. Prosta 91 – III NAGRODA

Małgorzata i Tomasz Piotrowscy, zam. ul. Krzywa 26 – III NAGRODA

Ponadto komisja konkursowa postanowiła wyróżnić właścicieli posesji:

Beata i Andrzej Błońscy, zam. ul. Węgrowska 127 – WYRÓŻNIENIE

Agnieszka i Sylwester Prętczyńscy, zam. ul. Woj. Polskiego 16B/4 – WYRÓŻNIENIE

Jolanta i Bogusław Kuc, zam. ul. Woj. Polskiego 16B/5 – WYRÓŻNIENIE

Barbara i Janusz Złotkowscy, zam. ul. Świtalskiego 9 – WYRÓŻNIENIE

Dorota i Sławomir Mąka, zam. ul. Sadowa – WYRÓŻNIENIE

Krystyna i Kazimierz Misiuta, zam. ul. Zagłoby 7 – WYRÓŻNIENIE

Halina i Janusz Rucińscy, ul. Działkowa 3 – WYRÓŻNIENIE

Violetta i Jarosław Puścion, zam. ul. Ks. Bosko 19 – WYRÓŻNIENIE

Małgorzata i Adam Żochowscy, zam. ul. Wilczyńskiego 109 – WYRÓŻNIENIE

Krystyna i Henryk Jaroszewscy zam. ul. Szkolna 44 – WYRÓŻNIENIE

Maria i Franciszek Księżopolscy, zam. ul. Gen. Andersa 3 – WYRÓŻNIENIE

Beata i Sławomir Marchel, zam. ul. Kupientyńska 21 – WYRÓŻNIENIE

Barbara i Piotr Fabijańscy, zam. ul. Mickiewicza 6 – WYRÓŻNIENIE

Elżbieta i Tadeusz Ludwiczak, zam. ul. Jana Pawła 39 – WYRÓŻNIENIE

Mirosława i Krzysztof Czarkowscy, zam. ul. Gen. Andersa 7A – WYRÓŻNIENIE

W kategorii „Instytucje” komisja konkursowa postanowiła nagrodzić:

Nadleśnictwo „SOKOŁÓW” ul. Kupientyńska 17 – I NAGRODA

PUIK Sp. z o.o., ul. Kosowska 75 – II NAGRODA

Sokołowskie Zakłady Mięsne SOKOŁÓW S.A , Al. 550-lecia 2 – III NAGRODA

oraz wyróżnić:

Stanisława i Tadeusz Wiechowscy, ul. Wolności 6A

Bank Spółdzielczy, ul. Wolności 48

OSiR, ul. Lipowa 50

Pawilon Oświetleniowy „ELMONTER”, ul. Długa 66

Jednocześnie informujemy, iż uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się dnia 05.03.2008 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta o godz. 14:00. Laureatów oraz wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.