Obozy Orłów z Podlasia

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej w partnerstwie z Fundacją Edukacja dla Demokracji zaprasza młodzież w wieku 14-25 lat pochodzącą z Podlasia do udziału w projekcie „OBOZY ORŁÓW Z PODLASIA”. Uczestnicy obozów, które odbędą się w dniach 20-30 sierpnia w Domu Miłosierdzia w Sokołowie Podlaskim będą mogli rozwinąć się w następujących kierunkach:

– rozwój umiejętności dziennikarsko medialnych

– rozwój umiejętności krajoznawczo – turystycznych

– rozwój umiejętności muzycznych

– rozwój umiejętności do tworzenia i zarządzania organizacjami pozarządowymi oraz młodych liderów lokalnych

Podczas obozów pod przewodnictwem profesjonalnej kadry uczestnicy stworzą poradnik dla młodzieży: pt: „My Orły z Podlasia chcemy wam powiedzieć, że warto!” W październiku odbędzie się konferencja promująca owoce tych obozów z udziałem władz samorządowych i zaproszonymi gośćmi. Koszt uczestnictwa w projekcie 250 zł. Pozostała część zadania współfinansowana jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Z racji na okres wakacyjny zwracamy się z prośbą o przekazanie tej informacji do potencjalnych uczestników byśmy wspólnie mogli przyczynić się do kształtowania młodych liderów w kilku dziedzinach życia społecznego i kulturalnego.

Aby zgłosić swój udział należy pobrać kartę kwalifikacyjną oraz ankietę ze strony www.ksm-drohiczyn.pl i wysłać na adres biura. Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc.

Szczegółowe informacje i zapisy:

Biuro KSM Diecezji Drohiczyńskiej

ul. Lipowa 84

08-300 Sokołów Podlaski

tel/fax: 025 787 74 11, tel. kom. – 0 507062069

e-mail: ksm@ksm-drohiczyn.pl