„Z pasją przez życie!” – 55 lat LO w Sokołowie

Obrazek zastępczy dla dokumentu

Koleżanki i Koledzy, Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Sokołowie Podlaskim! Mija tak szybko życie, czas wartko płynie! Szkoda go tracić na marazm, narzekanie, apatię! Bo przecież mamy swoje pasje, zainteresowania, różne umiejętności. My – absolwenci Liceum, ale także obecni jego uczniowie. Spróbujmy podzielić się nimi na wspólnym spotkaniu z okazji kolejnego jubileuszu Szkoły – to już 55 lat jej istnienia. Spędźmy ten dzień pod hasłem „Z pasją przez życie”.

Wróćmy choć na chwilę, na jeden dzień do naszej krainy wspomnień. Bądźmy znów razem, jak o­ngiś bywało! Spotkajmy się w murach Liceum 21 listopada 2003 roku. Czekają na was: Dyrekcja Szkoły, wraz z gronem pedagogicznym, Komitet Rodzicielski, Społeczny Komitet Organizacyjny i obecni uczniowie.

Proponujemy następujący program naszego spotkania:

21 listopada 2003

  • godz. 10:00 – rozpoczęcie uroczystości – spotkanie pokoleń, połączone ze ślubowaniem klas I,
    uroczyste obchody urodzin Marii Skłodowskiej-Curie, pod hasłem „Pasje życiowe naszej patronki”,
  • prezentacje pasji i zainteresowań (chętnych) Absolwentów i uczniów Liceum „Z pasją przez życie”,
  • spotkanie Absolwentów w „Szkolnych Kawiarenkach” (miejsce spotkania: budynek LO ul. Sadowa 11)
  • złożenie kwiatów na mogiłach nauczycieli, koleżanek i kolegów,
  • godz. 18:00 – Dyskoteka Dorosłego Człowieka – spotkanie Absolwentów przy muzyce i wspólnej kolacji (miejsce spotkania: sala balowa, Sokołów Podlaski ul. Lipowa 70).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w uroczystym spotkaniu prosimy o wpłacenie 20 zł (koszty organizacyjne). Chętni na bal wpłacają 100 zł od osoby (koszt uczestnictwa w całonocnej dyskotece, 2 dania gorące, przeboje z dawnych lat) – na konto Komitetu Rodzicielskiego przy LO w Sokołowie Podlaskim, nr 05 10204476122240193, PKO BP O/Sokołów Podlaski.

Wpłaty z własnym imieniem i nazwiskiem, z dopiskiem „Spotkanie pokoleń – „Z pasją przez życie!” prosimy dokonywać do dnia 11 listopada 2003 roku. Wszelkich informacji dotyczących spotkania udziela Dyrektor Szkoły Ewa Rabek oraz sekretariat Liceum, tel. (025) 781 2521.

Spotkajmy się w ten uroczysty dzień!
Organizatorzy