Nagłówki

Konkurs „Nasze Środowisko” rozstrzygnięty

W środę 14 maja w galerii Sokołowskiego Ośrodka Kultury wręczono nagrody i wyróżnienia w IX Miejskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Nasze Środowisko”. Tegoroczna edycja zatytułowana była „Słoneczne Impresje”, a organizatorami jak zwykle były Urząd Miasta Sokołów Podlaski i Sokołowski Ośrodek Kultury. Nagrody wręczył zastępca Burmistrza Miasta, pan Jerzy Maksjan.

WYNIKI IX MIEJSKIEGO KONKURSU
TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY
„Nasze Środowisko” pt. „Słoneczne Impresje”

KATEGORIA WIEKOWA do 8 lat

AUTORZY PRAC NAGRODZONYCH:

Małgorzata Błońska Szk.Podst.Nr 1
Julianna Ciałkiewicz – Koło Plastyczne
Daria Prętczyńska – Koło Plastyczne

AUTORZY PRAC WYRÓŻNIONYCH:

Karolina Smuniewska – Przedszkole Nr 4
Agata Miller – Koło Plastyczne
Agata Ostrowska – Koło Plastyczne
Ala Szybka – Koło Plastyczne
Adrianna Remiszewska – Koło Plastyczne
Darian Wawrzyniuk – Koło Plastyczne
Jakub Arasim – Koło Plastyczne
Ola Frączek – Koło Plastyczne
Bartek Kuchta – Koło Plastyczne
Dominika Nowotniak – Szk.Podst.Nr 1
Agnieszka Duch – Przedszkole Nr 3
Wioletta Jadczuk – Przedszkole Nr 3
Wioletta Dolińska – Przedszkole Nr 3
Jakub Teodorczuk – Przedszkole Nr 4
Monika Kotowska – Przedszkole Nr 4
Natalia Gizińska – Przedszkole Nr 4
Michał Strus – Przedszkole Nr 4
Maciej Ostrowski Przedszkole Nr 5
Iza Minarczuk – Przedszkole Nr 5
Jola Rydzewska – Przedszkole Nr 5
Grupa „Biedronki” – Przedszkole Nr 2 praca zbiorowa
Grupa „Słoneczko” – Przedszkole Nr 2 praca zbiorowa
Grupa „Muchomorki” – Przedszkole Nr 2 praca zbiorowa
Grupa „Motylki” – Przedszkole Nr 2 praca zbiorowa

KATEGORIA WIEKOWA 9-14 lat

AUTORZY PRAC NAGRODZONYCH:

Michał Paprocki – Zespół Szkół Specjalnych
Tobiasz Stopiński – Zespół Szkół Specjalnych
Szymon Grochowski – Szk.Podst.Nr 4
Dorota Grudzińska – Szk.Podst.Nr 4
Olga Chmiel – Szk.Podst.Nr 2
Jakub Krysiak – Szk.Podst.Nr 2
Urszula Paplińska – Szk.Podst.Nr 2
Kacper Krusiewicz – Szk.Post.Nr 1
Ewa Rutkowska – Szk.Podst.Nr 1-Koło Plastyczne
Sandra Prętczyńska – Szk.Podst.Nr 1-Koło Plastyczne
Sylwia Kazanowska – Koło Plastyczne-Gimnazjum Nr 1
Agata Skorupka – Koło Plastyczne
Kamil Kokociński – Koło Plastyczne
Ola Kwiek – Koło Plastyczne
Klaudia o­nyśk – Koło Plastyczne
Kasia Piotrowska – Koło Plastyczne
Anna Popławska – Koło Plastyczne
Dawid Truszkowski – Koło Plastyczne
Monika Fąk – Koło Plastyczne
Ola Rycembel – Koło Plastyczne

AUTORZY PRAC WYRÓŻNIONYCH:

Ania Damentko – Zespół Szkół Specjalnych
Sylwia Pieniak – Szk.Podst.Nr 4
Magda Karczewska – Szk.Podst.Nr 4
Paweł Soszyński – Szk.Podst.Nr 4
Diana Bielińska – Szk.Podst.Nr 4
Marta Przyborowska Szk.Podts.Nr 1
Paulina Rosak – Szk.Podst.Nr.1
Ula Wdowińska – Szk.Podst.Nr 1
Anna Czapska – Szk.Podst.Nr 2
Hanna Ambroziak – Szk.Podst.Nr 2
Patryk Moch – Szk.Podst.Nr 2
Paulina Domańska – Koło Plastyczne
Zofia Saluda – Gimnazjum Salezjańskie
Magdalena Kucharczyk – Gimnazjum Salezjańskie
Magdalena Filiks – Gimnazjum Salezjańskie

KATEGORIA WIEKOWA pow.15 lat

AUTORZY PRAC NAGRODZONYCH:

Sylwia Filipek – Koło Plastyczne
Ula Pykało – Koło Plastyczne
Paulina Zielińska – Koło Plastyczne
Klaudia Kokocińska – Koło Plastyczne
Magda Mazurczak – Koło Plastyczne
Małgorzata Siwa – Koło Plastyczne
Dorota Kalisz – Gimnazjum Nr 1
Konrad Bączek- Gimnazjum Nr 1
Hubert Jastrzębski- Gimnazjum Nr 1
Ewelina Kosiorek – Gimnazjum Nr 1
Anna Rydzewska – Gimnazjum Nr 1
Magdalena Niemirka – Gimnazjum Salezjańskie
Miłosz Cierebiej – Gimnazjum Salezjańskie
Piotr Jankowski – Zespół Szkół Nr 2
Filip Płocki – LO Salezjańskie
Katarzyna Kot – LO Salezjańskie
Anna Knercer – LO Salezjańskie
Stanisław Kowtunow – LO Salezjańskie

AUTORZY PRAC WYRÓŻNIONYCH:

Piotr Tokarski – LO Salezjańskie
Anna Cichocka – Gimnazjum Nr 1
Anna Pietrzykowska – Gimnazjum Nr 1
Agnieszka Trębicka – Gimnazjum Salezjańskie
Katarzyna Leszczyńska – Gimnazjum Salezjańskie

KOMISJA KONKURSOWA:

Adam Borowy – artysta plastyk
Andrzej Markusz – artysta plastyk
Zenon Karpiński – artysta plastyk
Maria Koc – Dyrektor SOK
Alina Simanowicz – Instr. SOK
Zofia Baran – Urząd Miasta
Iwona Kublik – Urząd Miasta