Najlepsze Strony Sokołowa – III edycja

Burmistrz Miasta już po raz trzeci zaprasza autorów serwisów www do rywalizacji w konkursie na najlepsze sokołowskie strony. Roztrzygnięcie rywalizacji tradycyjnie nastąpi podczas koncertu finałowego Dni Sokołowa, tj. 31 maja 2003.

Organizator:
Organizatorem konkursu „Najlepsze strony Sokołowa” jest Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski.

Warunki uczestnictwa:
W konkursie biorą udział niekomercyjne strony internetowe związane z miastem Sokołów Podlaski. Serwisy oceniane będą w 2 kategoriach: strony prywatne i strony szkół. Strony zgłaszane do konkursu nie mogą zawierać treści niezgodnych z polskim prawem i niecenzuralnych.

Kryteria oceny:
Ocenie podlega ogólne wrażenie jakie wywarła strona, jej wygląd, kolorystyka, przejrzystość, struktura i łatwość nawigacji, funkcjonalność, technologia jaką została wykonana, dostępność z różnych platform i przeglądarek oraz aktualność.
Oceny dokona powołana w tym celu komisja.

Zgłoszenia:
Serwis może zgłosić każdy Internauta (nie koniecznie autor serwisu), wypełniając formularz. Warunkiem udziału w konkursie jest dostępność serwisu w Internecie w chwili zgłoszenia. Serwisy będące „w budowie” nie będą oceniane. Decyzję o zakwalifikowaniu serwisu do konkursu podejmuje organizator.

Termin zgłoszeń:
Termin zgłoszeń upływa 25 maja 2003. Lista stron zakwalifikowanych do konkursu zostanie opublikowana w naszym serwisie.

Rozstrzygnięcie:
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi podczas festynu miejskiego 31 maja 2003.