Dzień Babci i Dziadka w MP2

Dzieci przebrane za babcie i dziadków podczas występu. W tle dekoracja z napisem "Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem".

W dniach 7 i 8 lutego w Miejskim Przedszkolu Nr 2 gościliśmy kochane babcie i kochanych dziadków naszych przedszkolaków. Dzieci w radosnym i uroczystym nastroju zaprezentowały bogaty i różnorodny program artystyczny. Wierszem, piosenką i tańcem dziękowały babciom i dziadkom za ich cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć i miłość.

Mili goście podziwiali swoje wnuczęta, nagradzając ich gromkimi brawami. Gdy dzieci odśpiewały „Sto lat”, wręczały upominki oraz laurki na wielu twarzach pojawiły się łzy szczęścia i wzruszenia. Każdą grupę odwiedziła pani dyrektor Urszula Marcinkowska i złożyły gościom najserdeczniejsze życzenia w imieniu własnym oraz pracowników przedszkola. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przy współudziale rodziców. Tego dnia nie zabrakło zabawy tanecznej jak i wspólnego śpiewania przebojów z lat młodości babć i dziadków. Spotkanie przebiegało w miłej, ciepłej i niezwykle rodzinnej atmosferze.