Walentynkowy Maraton Filmowy

Kino Sokół w Sokołowie Podlaskim zaprasza w sobotę 10 lutego o godz. 19:00 na Walentynkowy Maraton Filmowy, czyli wieczór dla zakochanych oraz dla tych, którzy to święto lubią spędzać w gronie przyjaciół.

w programie:

  • dwa filmy: komedia romantyczna “Miłość bez ostrzeżenia” oraz romans “Piękna katastrofa 2”
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • barek z przekąskami i napojami
    bilety: sprzedaż w kasie kina (czwartek-niedziela 14:30-20:00) oraz online 24h TUTAJ

“Miłość bez ostrzeżenia”
Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig i Marisa Tomei w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku.
Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu.
Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

przedpremiera
gatunek filmu: komedia romantyczna
produkcja: USA
ograniczenie wiekowe: 15+
długość: 1,40′

“Piękna katastrofa 2”
Szalony romans Abby i Travisa wkracza na zupełnie nowy poziom, który nazywa się „małżeństwo”!
Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz?
Za wygrane bogactwo postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny. Ale zanim to nastąpi każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą. Co gorsza ich tropem rusza mafioso Benny i jego osiłki, by odzyskać forsę, którą stracili w kasynie. Nowa droga życia Abby i Travisa zapowiada się naprawdę wyboiście.

premiera
gatunek filmu: romans
produkcja: Polska
kategoria wiekowa: 15+
długość trwania: 1,30′

foto:  - walentynki 2024