Strażacy z OSP „Cukrownia” cieszą się wyremontowanym garażem i nowym sprzętem

Przekazanie sprzętu dla osp cukrownia

W piątek 25 listopada odbyło się uroczyste otwarcie świeżo wyremontowanego garażu remizy OSP „Cukrownia” Sokołów Podlaski oraz przekazanie sprzętu ratowniczego dla druhów z „Cukrowni”.

O 10:30 przedstawiciele Zarządu Województwa Mazowieckiego, Władz Miasta Sokołów Podlaski oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim przecięli symboliczną biało-czerwonej wstęgę i uroczyście zakończyli remont garażu strażnicy przy ulicy Węgrowskiej 3c.

W uroczystości uczestniczyli Janina Ewa Orzełowska – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, wraz z Bogusławem Karakulą – Burmistrzem Miasta Sokołów Podlaski, mł. bryg. Grzegorz Kuc – Dowódcą Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP w Sokołowie Podlaskim, mł. asp. Arturem Zegadło – Kwatermistrzem KP PSP w Sokołowie Podlaskim, Tomaszem Wilkiem – byłym Komendantem Powiatowym PSP w Sokołowie Podlaskim oraz Zarządem OSP KSRG „Cukrownia” w Sokołowie Podlaskim.

Dzisiejsza uroczystość pokazuje jak ważne jest zaangażowanie i współpraca władz lokalnych oraz członków OSP. Dzięki wsparciu ze strony władz wojewódzkich i lokalnych nasza jednostka się rozwija, co czyni ją jedną z najaktywniejszych jednostek w regionie.