Festiwal Akordeonowy „Dzień Akordeonowicza”

Z radością informujemy, iż uczeń klasy trzeciej akordeonu Pani Martyny Chojnackiej – Stanisław Sawicki zdobył wyróżnienie na I Kozienickim Festiwalu Akordeonowym „Dzień Akordeonowicza” zorganizowanym przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Kozienicach w marcu b.r .

foto: Festiwal Akordeonowy "Dzień Akordeonowicza" - Dyplom Sawicki S. 1 724x1024

W Festiwalu wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z całej Polski. Gratulacje i podziękowania kierujemy do Stasia, Jego Rodziców oraz Pani Martyny, jak również do pozostałych Uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie. Dziękujemy serdecznie osobom zaangażowanym w realizację nagrań na potrzeby konkursu. Jak widać nietypowe warunki nauczania nie przeszkadzają w rozwoju i realizacji zamierzonych celów. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!