Sukces ucznia szkoły muzycznej

Miło nam poinformować, iż Aleksander Szczepanik – uczeń klasy pierwszej trąbki Pana Jarosława Wójcika zdobył WYRÓŻNIENIE na 5. Międzynarodowym Konkursie Trąbkowym „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego (edycja via net 2020) organizowanym przez Gminę Trąbki Wielkie oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich podczas trwania pandemii COVID-19. W konkursie wzięło udział 132 trębaczy.

Gratulacje i podziękowania kierujemy do Olka, jego rodziców oraz pana Jarosława Wójcika, jak również do pozostałych uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie. Dziękujemy także osobom zaangażowanym w realizację nagrań na potrzeby konkursu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Szkoła Muzyczna I stopnia im. M. K. Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim

Dyplom dla laureata